Bytový design

Od první myšlenky po prostřený stůl

Domov

Domov je místo, kam se každý den těšíte.

Přístav, do kterého se chcete vracet. Tak ho vnímají i moji klienti, kterým jsem navrhovala interiéry nových i rekonstruovaných bytů a domů. Každý z nich měl jiné nároky na bydlení a jiný životní styl. Něco však měli všichni společné: chtěli domov, který poskytuje zázemí pro setkávání s přáteli a rodinou, je oázou pro relaxaci a každý člen domácnosti se v něm cítí dobře.

Podle vašich představ navrhuji byty, ve kterých bych sama ráda bydlela.

Srdcem každé domácnosti je kuchyň, která by měla být praktická i nadčasová, budete ji používat mnoho let denně. Kromě špičkového designu a spotřebičů musí mít také ducha. Za 22 let praxe mám perfektně zvládnuté principy kuchyňské ergonomie, takže si v kuchyni nikdy nebudete překážet.

Pro děti zase podle vašich instrukcí vytvářím barevné, bezpečné a ekologické pokoje, které dávají prostor jejich fantazii a současně odpovídají jejich současným potřebám. Víla, nebo hokejista? Záleží na tom, aby s ve svém prostoru cítili skvěle.

Co od domova očekáváte vy?

Potrpíte si na propracované detaily, nebo preferujete funkčnost bez zbytečných příkras? Objednejte se na konzultaci a podělte se se mnou o své představy.

Společně zrealizujeme vaše sny o lepším bydlení.