Reference

Mými spokojenými klienty jsou:

Projekty investičních apartmánů

Adélka Špindlerův Mlýn, Villa Central Jánské Lázně 

Zubní ordinace v Trutnově

Štovíčkovi, Krčmářovi, Novotných,  Nemocnice Trutnov

Mateřské, základní a střední školy

mateřská škola Broumov, ZŠ Komenského Trutnov, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Obchodní akademie Trutnov, Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, p. o.

Budovy obcí a měst

obecní úřad Hejtmánkovice, městský úřad Teplice n.M. a  Červený Kostelec, Stacionář mezi mosty Trutnov 

Firmy

ABB Trutnov, Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o., Autodoprava Jiří Beran, Ing. Jan Kolář – firma Satan

Napsali o mně:

Co říkají o spolupráci se mnou klienti:

Honza
HonzaTrutnov
Read More
Už dlouho jsem plánoval rekonstrukci bytu v Trutnově. Od mé kamarádky Renaty z Prahy jsem dostal kontakt na designérku Dášu. Dáša mi pomohla s návrhy moderní i praktické kuchyně a koupelny. Doporučila mi spolehlivé truhláře a podlaháře. S výsledkem jsem maximálně spokojen.
Renata a Pavel
Renata a PavelTrutnov
Read More
Koupě většího zděného bytu před rekonstrukcí s dominantou téměř 100 let starých kachlových kamen byla pro nás výzvou, ale i velkou neznámou. Díky nápadům a téměř půlroční spolupráci s p.Laušmanovou se podařilo vytvořit originální interiér s velkou duší a citlivostí k původním prvkům bytu. Pro syna se jí podařilo vytvořit úžasný pokoj pro malého hokejistu. Paní Laušmanová vystupovala velmi profesionálně, a to nejenom jako designér, ale dohlížela i a na samotnou realizaci rekonstrukce. Nebojte se vyzkoušet designérských služeb p. Laušmanové, můžeme jen doporučit !!!
Roman Hásek
Roman Hásek Ředitel VOŠZ a SZŠ Trutnov
Read More
již několik let spolupracujeme s paní inženýrkou Laušmanovou při obnově a úpravě našich interiérů. Musíme ocenit vstřícnost a příjemné a operativní jednání. V odborném segmentu potom neotřelost, cit pro barvu, prostor a funkčnost. Jejím zásahem se naše nevzhledné a temné prostory mění na prosvětlená a příjemná místa, která žáci úspěšně zabydlují. Líbí se nám také, že navržená řešení akceptují požadavek školy na levná a jednoduchá řešení. Všechny změněné prostory a detaily navržené paní inženýrkou jsou veřejností pozitivně akceptovány, obzvláště ale především našimi žáky, a to je pro nás nejdůležitější. Těšíme se na další spolupráci! J
Mgr. Martina Davídková
Mgr. Martina DavídkováBoGi klub pro děti v Trutnově
Read More
Koupili jsme novou administrativní budovu, kde je v 2NP i náš dlouholetě fungující anglický klub pro děti. Na doporučení jsem zavolala designérku Dášu. Připravila nám dispoziční řešení, 3D vizualizaci celého prostoru, výběr podlahových krytin a originálně vymyslela výmalbu a polep oken. Byla jsem spokojena a můžu též doporučit
Filip Tomáš
Filip TomášMajitel Summus Vita
Read More
S Dášou se známe již několik let, proto jsem měl při výběru interiérového designéra jasno. Potřeboval jsem pomoc s uspořádáním mého vybavení a dekorací nových prostor sportovního institutu v Trutnově. Dášu všem doporučuju.
Previous
Next