Portfolio

Zkušenosti pro vás získávám již 24 let

Jmenuji se Dáša Laušmanová a pocházím z Trutnova. Moji zákazníci vědí, že společně najdeme ideální řešení návrhu interiéru, které je funkční, jednoduché a propracované do posledních detailů po designové stránce.

Mou hlavní výhodou je především 24 let praxe ve stavebnictví, díky tomu se orientuji v cenách stavebních materiálů a znám technologické postupy. Osobně dohlížím nad samotnou realizací navrženého interiérů, aby vše proběhlo v pořádku a v dohodnutých termínech. Spolupracuji s prověřenými stavebními firmami, významnými českými výrobci, prodejci nábytku a bytových doplňků.

 

Pomáhám svým klientům splnit si svůj sen o bydlení. Nezáleží na tom, zda jde o moderní interiér dle posledních trendů, či bydlení v klasickém stylu. Poradím si i se začleněním oblíbených starožitných kousků do nových domovů. Příběhy mých klientů se prolínají už v prvních návrzích a vizualizacích. Společně se snažíme dosáhnout co nejlepších výsledku a to i v realizacích dle finančních možností investora.

Realizuji novostavby, byty, rekonstrukce bydlení, kanceláře, hotely, školy, ordinace, fitness centra, apartmány.

Vybírám vhodné doplňky a další nezbytné prvky pro dokonale laděný domov. Sleduji pro vás současné trendy o bydlení i samotných stavebních materiálech.

Originální nábytek, do obýváků, kuchyní a dětských pokojů, kanceláří, ordinací, hotelů není pro nás žádný problém, díky dlouholeté spolupráci s kvalitními truhláři.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE SE MNOU

  • Objednejte se na první konzultaci, kde spolu nezávazně u dobré kávy v mé kanceláři probereme vaše představy, požadavky a styl.

  • Pak vytvořím cenovou nabídku na designové služby. Po složení zálohy k vám přijedu zaměřit prostor. Vypracuji analýzu interiéru, navrhnu barvy, materiály, optimální dispoziční řešení vybavení a stylové dekorace.

  • Své návrhy vám představím prostřednictvím profesionální 3D a 2D vizualizace vč. renderování (fotorealistická vizualizace).

  • Tady by mohla má práce skončit, většina klientů však ocení také má doporučení na prověřené řemeslníky a pokračuje se mnou i v realizační fázi. Připravím vám cenovou nabídku realizace a podrobný harmonogram stavebních prací, abyste věděli, jak dlouho bude proměna interiéru vypadat.

  • Zajistím a zkoordinuji realizaci na klíč. Funguji jako spojka mezi řemeslníky a klientem, aby vám řemeslníci nevolali s dotazy a změnami, kterým jako laik nebudete rozumět. Dohlížím na návaznost stavebních prací a závoz materiálu a vybavení.

  • S klienty průběžně kontrolujeme plnění časového harmonogramu prací a kvalitu materiálu i provedených úkonů. Pokud v průběhu realizace budete chtít něco změnit, vyjdeme vám maximálně vstříc.

  • Za roky zkušeností už vím, že málokdy jde všechno podle plánů. Skoro vždy se objeví nějaký zádrhel. Když máte po ruce zkušené odborníky, jako jsme já a můj tým řemeslníků, máte záruku, že se vše nakonec vyřeší a realizaci dotáhneme do úspěšného konce.

  • Už se vám v hlavě rýsují první představy? Zavolejte mi nebo napište, ráda je s vámi proberu.
1999-2008

obchodní zkušenosti s prodejem podlahových krytin, stavebních materiálů a sortimentem pro truhláře

2008

studium na Designové škole v Praze

2009

založení společnosti ROSSY design

2016
2017

interiérová disignérka pro BYDLO

2018

interiérová designérka pro BIANO. 

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola.

zahájení spolupráce s Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Trutnov

2019

spolupráce s Granát,družstvo umělecké výroby Turnov, ZŠ Komenského Trutnov, Gymnázium a SOŠPG Nová Paka

2020

spolupráce s obcí Hejtmánkovice, městem Červený Kostelec, Obchodní akademie Trutnov

2021

spolupráce město Teplice n.M., Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, p. o.

2022

spolupráce s obcí Šonov, Lázně Bělohrad a ZOO Dvůr Králové n.L.

2023

Kronospan Tour 2023
Odborné přednášky z praxe realizací